אינטגרציה קהילתית

כחלק מהעשייה השוטפת שלנו, אנחנו פועלים בחיבור בין שלושה  גורמים שונים:

1. העולם החברתי – שכיום מורכב ריבוי גופים, עמותות אשר נותנים מענה לצרכים עבור קהילת האזרחים הוותיקים בארץ- כל אחד בתחומו בגזרת האחריות שלו. עולם זהה נמצא במשבר תקציב בשנים האחרונים בהיעדר תקציבי ממשלה סדורים ונוכח משבר הקורונה אשר פקד אותנו בשנה האחרונה. כל אותם גופים נמצאים כבר בקשר שוטף מול אזרחים ותיקים ברחבי הארץ אשר מאפשר חיבור מהיר, אישי ואיכותית יותר אשר מסייע להעצמת החוויה של כל הצדדים.

2. העולם העסקי/מסחרי – המגמה העולמית וגם בארץ, היא תפיסת האחריות התאגידית של גופים ששמה במיקוד העסקי את הצורך ביצירת אימפקט  חברתי בעל משמעותי כחלק מהפעילות השוטפת. שינוי התפיסה מייצר צורך עולה וגדל של גופים בשוק החופשי אשר מעוניינים לייצר אימפקט חברתי שכזה.  לשם כך, כך מיועדים תקציבים חדשים בזירה החברתית אשר מאפשרים לתת מענה מהיר ולסייע בפתרון דילמות חברתית משמעותיות כגון הפגת בדידות.

3. המתנדבים – משבר הקורונה היווה קטליזטור משמעותי ברצון של מתנדבים מהקהילה לקחת חלק בפעילויות בעלות משמעות, כצעד חינוכי בתא המשפחתי המתבסס על ערכי נתינה ותרומה. המתנדבים של ה”עולם החדש” מעוניינים לייצר לקחת חלק בפעילות שתעשיר את עולמם, תאפשר להם לקחת חלק במשהו שהו חלק מתחומי העניין שלהם – והכי חשוב, במודלים שמאפשרים לשלב פעילות התנדבות בתוך חיי היומיום שלהם.

הפעילויות שלנו נשענו על חיבור בין שלושת הגורמים אשר מסייעת במקסום משאבים האנשים, תקציביים ומהווה מכפיל כוח משמעותי בתוך העשייה השוטפת.

הכירו את שיתופי פעולה שלנו

בזכות שיתופי הפעולה, הצלחנו לגעת ולעודד עשרות קשישים

לפני שאתם סוגרים...

ספר המתכונים שלנו יצא לאור

600x600 2

את כל המתכונים והסיפורים האישיים שמאחוריהם קיבצנו לספר אחד

* כל ההכנסות יועברו למיזם וירוממו את רוחם של הקשישים

מעוניינים בשיתוף פעולה
לפרטים והרשמה
מעוניינים לתרום

התרומה שלכם חשובה לנו!

בזכות התרומה שלכם נוכל לממן סלי מזון לקשישים, להפיק
ערב סיום מרגש לקשישים ולמתנדבים יחדיו בליווי מזכרת שמחממת את הלב.

בחרו את השווי אותו אתם מעוניינים לתרום:

coffee 1

6 ש”ח

breakfast 1

42 ש”ח

soup 1

74 ש”ח

romantic-dinner 1 (1)

128 ש”ח

סכום אחר